Hizmetlerimiz

Planlama Hizmetleri

Global Yapı İnşaat müşterilerinin projelerini hayata geçirebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm planlama hizmetlerini sunmaktadır.

Bilindiği üzere her projenin gerektirdiği uygulamalar, iş alanı ve uygulandığı bölgeye göre değişmektedir. Bu nedenle, sunulan projelerin ayrıntılı olarak belirlenmesi gerekmektedir.

İyi hazırlanmış metodoloji, başarılı planlamanın ön koşuludur. Disiplinlerin kesiştiği tüm noktalarda koordinasyonu sağlamak, farklı çalışma paketlerinin uygulanmasının en önemli noktasıdır. Nitelikli planlama ise, projenin başlıca dönüm noktalarının disiplinler arası bakışla değerlendirilmesiyle mümkündür.

Bu hizmet doğrultusunda firmamız tarafından her türlü fabrika, depo, villa, konut, site titizlikle projelendirilir ve hayata geçirilir.

Danışmanlık Hizmetleri

Global Yapı İnşaat müteahhitliğini üstlendiği projeler dışında proje geliştirme ve danışmanlık hizmeti de vermektedir. Global Yapı İnşaat ile yapacağınız iş birliği sizi en doğru sonuca en hızlı şekilde götürerek maliyet ve zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Betonarme yapıların davranışı, yüksek katlı yapılar, tünel kalıp yapılar, metro tünelleri, büyük otoparklar ve prefabrike yapılardaki olası proje zaafiyetlerinin tesbiti ve sahada gözlenen hasarların sebeplerinin deneysel ve analitik yöntemlerle tesbiti, raporlanması proje kontrollüğü, uygulama kontrollüğü alanlarında geniş bir tecrübeye sahiptir.

Konut sahibi olmak isteyenlerin arazi seçimi ve alımı, proje tasarımı ve gerekli ruhsatlarının alımı ve sözkonusu tasarımın gerçekleştirilmesi ile ilgili danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

 

Başa dön
× WhatsApp Destek Hattı