Kurumsal

Hakkımızda

Müteahhitllik ve taahhüt işleri ile sektöre adım atan firmamız bir çok kamu kurum ve kuruluşlarına başarılı müteahhitlik hizmeti vererek başladığı yolculuğa 2014 yılında Global Yapı San. Tic. Ltd. Şti. kurumsal kimlikle gerçekleştirdiğimiz projelerle devam etmektedir. Kuruluşumuzdan günümüze kadar ki geçen zaman içerisinde, özel sektörde bir çok projeyi başarıyla tamamlamanın gururunu yaşamaktayız.

İş kalitesinden ödün vermeyen Global Yapı güçlü ve güvenilir yapısıyla fark yaratmaktadır.Global Yapı olarak hedefimiz müşterilermize en iyi, en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en doğru şekilde vermektir. 30 yıla aşkın bir süreden beri; inşaat sektöründe hizmet vererek kurulduğumuz günden bu yana inşaat sektöründeki en güncel sistem ve yöntemlerle gerçekleştirdiğimiz ve hala devam eden projeler gurur kaynağımız olmaya devam etmektedir.

Global Yapı dayanıklı ve nitelikli yapılar inşa etmek, günden güne yenilenen, modernleşen inşaat sektörüne yenilikçi ve farklı bakış açıları getirmek, yaratıcı çözümler tasarlamak, teknolojik gelişmeleri doğrudan geliştirdiği projelerinde kullanmak ve bu alanda lider olma vizyonuyla, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her ölçekte yapı projeleri üretmek ve uygulamaya geçirmeyi ilke edinmiştir..

“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.
-John Ruskin-

Başa dön
× WhatsApp Destek Hattı